MEB ONAYLI SOSYAL GÜVENLİK EĞİTİMİ

sosyal güvenlik eğitimi

MEB Onaylı Sosyal Güvenlik eğitimi; şirketlerin insan kaynakları bölümlerinde personel özlük işleri ve iş hukuku konularıyla ilgili çalışanlar ve uzmanlar ya da personel yönetimi konusunda kariyer yapmak ve uzmanlaşmak isteyenlerin katıldığı bir eğitim ve uzmanlık programıdır.

(18 Mayıs 2019 - 26 Mayıs 2019  / Hafta Sonu)  / (13 Mayıs 2019 - 15 Mayıs 2019 / Hafta İçi) Kadıköy Fiyat: 1000.- TL + KDV %8

Kursiyerlerin Personel Özlük İşleri, BORDRO uygulamaları ve iş hukuku konusunda uygulanabilir bilgi sahibi olması ve yasal gerekliliklere uygun işlem yapmaları konusunda bilgi ve beceri kazanmaları hedeflenmektedir.

KİMLER KATILMALI

  • Firmaların Personel ile İlgili Departmanlarında Çalışan Yöneticiler,
  • İK Departmanı Çalışanları,
  • Uygulamayı Öğrenmek İsteyen Yöneticiler Personel İşleri,
  • Sendika, SMMM Çalışanları,
  • Bu Alanda Kariyer Yapmayı Hedefleyenler

Eğitim Kazanımları;

İşletmelerin sosyal güvenlik işlemleri, bordro işlemleri, özlük işlemleri ve iş kanunu konusunda insan kaynakları ve personel yönetimi çalışanlarına operasyonel yetkinlik kazandırmaktadır.

Kursiyerler, eğitim sonunda iş kanunu, sosyal güvenlik kanunu kapsamında işlem yapmayı, bordro ve personel özlük işlemlerini yasal çerçevede yerine getirmeyi öğreneceklerdir, bu amaçla programda konusunda uzman mali müşavir ve sosyal güvenlik danışmanları yer almaktadır.


Yazdır   e-Posta